הכשרות - online rabbi

הכשרות

איך יודעים מה כשר?

OnLine-Rabbi מבוסס על 'רשימות הכשרות' המקומיות שבהם משתמשים היהודים המקומיים המקפידים על כשרות. כל רב מקומי בודק ויודע אילו מוצרים ניתן לרכוש בכל חנות מקומית (לחם, שמן, מוצרי חלב וכדו'), והיכן משיגים מוצרים הדורשים כשרות מיוחדת (בשר, יין ומוצרי חלב ישראל וכדו').

רמות כשרות

OnLineRabbi מנוהל ע"י רבנים מוסמכים ומוכרים בכל מדינה עם ניסיון רב בתחום הכשרות. ישנן דרכי פסיקה שונות ובכדי לאפשר לכל אחד לשמור על הסטנדרטים הכשרותיים עליהם הוא מקפיד – ניתן לבחור בין 3 רמות כשרות – רגילה R, מוקפדת K ומחמירה H, ולגרום לכך שלמרות היציאה מהבית – לא תיפגע שמירת ההלכה.

רמת כשרות בסיסית רגילה

רמת הכשרות הרגילה מבוססת על פסיקה רחבה של גדולי הפוסקים בתחומי – פת פלטר, חלב סתם ומוצריו, ג'לטין וכדו'. ומוצרים רבים נוספים שאין בהם מרכיבים אסורים.

רמת כשרות מוקפדת

רמת הכשרות המוקפדת נותנת מענה למקפידים על חלב ישראל, אפיית ישראל וכדו'. כשכל מוצר המסומן כך נבדק ע"י סמכות הלכתית שכל מרכיביו ודרך ייצורו כשרים. ברמת כשרות זו ישנם מוצרים עם חמאה ורכיבי חלב סתם המסומנים כחלביים.

רמת כשרות 'חומרה' / הידור

רמת הכשרות המחמירה כוללת רק מוצרים מושגחים ע"י מערכת כשרות קבועה וסטנדרטים גבוהים, כולל בישול ישראל לחומרה, חלב ישראל למהדרין, ומוצרי חלק גלאט.

סמלי כשרות על מוצרים

OnLine-Rabbi.com מאפשר לקבל את כל המידע הנדרש לכם עם טיפים ועצות ייחודיים לכל מדינה, כך שתוכלו להיערך לנסיעה שלכם בצורה הלכתית מותאמת.

למידע נוסף צרו קשר
נגישות